Рідкі шпалери в інтер'єрі вітальні або залу гратимуть роль презентабельного фону. Вибір конкретного типу покриття залежить від того, який стиль обраний основним. Так, якщо вітальня оформляється в стриманому класичному стилі, то покриття вибирається універсальне, однотонне, в спокійних тонах.

Якщо перевага віддається романтичній тематиці Провансу, то покриття вибирається максимально м'яке, в приглушених акварельних відтінках, щоб продемонструвати вишуканість і витонченість.

У технологічних стилях лофт і хай-тек будуть більш доречні рідкі шпалери холодних тонів. Вони повною мірою передадуть настрій цих стилів, але в той же час забезпечать і м'якість, яка так важлива для домашнього затишку. А покриття в теплих тонах підійде для стилю кантрі. Саме так найкраще передається сільський колорит і затишок. Тим більше, персикові, коричневі і кавові відтінки чудово гармонують з природним деревиною.

Можна вибрати відповідні рідкі шпалери і для скандинавського мінімалізму. Це будуть дрібнодисперсні фактури в відтінках сірого і бежевого, а також поєднання білого і графіту. А для стилю ретро краще підійдуть яскраві відтінки: зелений, жовтий, рожевий і навіть червоний або помаранчевий.