Грунт-просочення, гладилка, декор
* Декор з рідких шпалер виготовляється з усіх артикулів за попереднім замовленням.
* Відвантаження грунту припинено через дотримання терморежиму. Придбати товар можна в мережі маркетів Епіцентр К, Нова Лінія, АРС-Кераміка, ОЛДІ, Будмен.
* Декор з рідких шпалер виготовляється з усіх артикулів за попереднім замовленням.

Майстерність блиску: глиттер і люрекс для рідких шпалер

Рідкі шпалери навіть без блискучих частинок виглядають благородно і виразно. Але можна окремо глиттер купити, якщо вам знадобиться розкішне сяюче покриття.
Гліттер - це розсипчасті світловідбиваючі частинки, сухий порошок, який легко змішується з будь-яким базовим речовиною. Продається він в зручних невеликих пакетиках фасуванням від 15 грам до 1 кг. Ви можете самостійно додати вашій кімнаті індивідуальний вид за рахунок цих наповнювачів.

Де використовуються шпалери з глітером

Найбільш затребувані кольори блискіток - золото і срібло. Вважається, що гліттери золото краще поєднуються з теплими відтінками: кораловим, персиковим, бежевим, пісочним або кавовим. А ось срібні блискітки краще підійдуть для холодних відтінків:

  • синього;
  • блакитного;
  • сірого;
  • бузкового.

Залежно від того, скільки Гліттера додається в первинні форми, і утворюється ефект блиску поверхні. Якщо ви плануєте створити тільки легко сяйво, помітне при хорошому освітленні, то достатньо буде однієї упаковки Гліттера на 1 кг сухих шпалер. Якщо ж потрібно наповнити кімнату бездоганним шикарним блиском, то буде потрібно 3-5 упаковок. Чим більше Гліттера ви використовуєте, тим більш вираженим буде блиск.
Для класичних інтер'єрів така виразність не потрібна: тут цілком буде достатньо лише легкого акценту. А якщо ви вирішили відтворити атмосферу палацу в стилі бароко або чарівний будуар в східному стилі, то сміливо можете використовувати якомога більше Гліттера.

Особливості блискіток

Біопласт пропонує блискітки гліттери купити у вигляді шестигранників розміром 4 мкм або дрібних паличок (люрексу). Для їх виробництва використовується спеціальна, дуже тонка металізована плівка. Тому такі блискучі компоненти легко перемішуються з будь-яким складом, включаються в будь-яку текстуру і рівномірно розподіляються по поверхні.
Люрекс або тонкі «палички» з золотим або срібним сяйвом, будуть доречні в фактурних покриттях, де потрібна велика виразність.
Хоча це питання індивідуального дизайну, і все залежить від того, в якому стилі оформляється приміщення. Перевага Гліттера ще і в тому, що він додається на будь-якому етапі приготування суміші. Ви можете покрити частину стіни рідкими шпалерами без блискіток, а потім додати блиску і продовжити роботу.
Сам по собі глиттер відрізняється стійкістю до дії вологи і ультрафіолету. Його часто набувають і як добавку до вподобаної колекції рідких шпалер, і як самостійний матеріал для декоративного творчості, для виконання об'ємних скульптур або картин, новорічних іграшок, розпису по склу.
Хімічна стійкість полімерної металізованої плівки, з якої виготовлений глиттер, дозволяє змішувати його не тільки з рідкими шпалерами, але і з олійними фарбами, лаками та текстурними пастами. Склади на основі акрилу не рекомендують для змішування, оскільки вони знебарвлюють глиттер. Сам по собі блиск ніяк не змінює властивості рідких шпалер, тому матеріал з блиском цілком можна наносити на будь-яку поверхню, від гіпсокартону до бетону.
У цьому розділі можна не тільки глиттер і люрекс купити, але і придбати інструменти, необхідні для роботи з рідкими шпалерами, в тому числі і терку для нанесення.