Рідкі шпалери BIOPLAST є різновидом декоративної штукатурки, естетична цінність якої полягає в тому, що вона здатна створити на поверхні безшовне, схоже з тканинним, покриття.

При цьому на відміну від традиційного текстилю рідкі шпалери BIOPLAST не мають швів, мають нульову статичність (не притягають пил) і не вигоряють.

Шпалери наносяться без швів, не вимагають ретельної підготовки поверхні, формують додатковий звуко- і теплоізоляційний шар на стінах і не притягують пил.

Компоненти рідких шпалер BIOPLAST безпечні як за критеріями екологічних,
так і найвищих стандартів санітарних норм.
У виробництві сухої суміші рідких шпалер BIOPLAST використовуються наступні складові:
 • Целюлозне волокно
  Целюлоза - похідна деревообробної промисловості.
  Як відомо, целюлоза, або іншими словами целюлозні волокна, виходять шляхом переробки деревини. На її основі проводиться папір у всіх своїх різноманітних видах, яка, як відомо, має найширше застосування в повсякденному житті.
 • Текстильні волокна
  Є основним компонентом в рідких шпалерах BIOPLAST.
  Текстильні волокна проходять строгий відбір за критеріями екологічної безпеки та високих споживчих властивостей. Найбільш використовуваний нами різновид текстильних волокон - це штучний шовк в різному текстурному виконанні.
 • Клей КМЦ
  Клей, вироблений на основі високоякісної целюлози.
  Виступає в ролі єднального, або іншими словами, клейового компонента. Має широке застосування при виготовленні косметики, де він також використовується, як загущувач.
 • Декоративні елементи
  Як декоративні складові використовуються вермикуліт, блискітки і флок.
  Вермикуліт - натуральний мінерал, що має пористу структуру. Володіє теплоізоляційними і звукопоглинальними властивостями.
  Гліттер - різного розміру блискітки, часто використовуються в косметичній промисловості.
  Флок - пластини акрилової фарби. Використовуються в декоруванні житлових приміщень.
Компоненти рідких шпалер BIOPLAST безпечні як за критеріями екологічних,
так і найвищих стандартів санітарних норм.
У виробництві сухої суміші рідких шпалер BIOPLAST використовуються наступні складові:
 • Екологічна і санітарна безпека
  На першому місці для нас, як для виробника декоративного покриття, стоїть питання екологічності нашого продукту.
  При створенні нашого оздоблювального матеріалу ми перш за все виходили з того, що екологічність продукту закладена у властивості, присутніх в ньому компонентів. Ретельно підбираючи ці компоненти, ми домоглися того, що всі складові рідких шпалер BIOPLAST мають довгу історію застосування в повсякденному житті, і заробили собі протягом багатьох років використання репутацію матеріалів безпечних для здоров’я і екології. Це підтверджено як висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи, так і службами санітарної безпеки інших держав, в тому числі і Європейського Союзу. З підтверджуючими документами можна ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.
 • Пожежна безпека
  Цей критерій є важливим фактором безпеки продукту і оцінюється за багатьма складовими, таким як:
  займистість, горючість, поширення полум’я, димоутворення. Оцінюючи в комплексі всі складові, державна пожежна експертиза прийшла до висновку про те, що рідкі шпалери BIOPLAST мають високий ступінь пожежної безпеки і можуть використовуватися навіть на шляхах евакуації. З підтверджуючими документами також можна ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.
 • Естетична привабливість
  Крім безпеки основна цінність будь-якого декоративного матеріалу полягає в тому, наскільки він відповідає сучасним естетичним тенденціям в оформленні приміщень.
  Рідкі шпалери BIOPLAST, будучи декоративною штукатуркою на основі волокон штучного шовку, створюють ефект безшовного тканинного покриття. Ми можемо пишатися тим, що наші фахівці, в результаті своєї роботи створили ряд унікальних декоративних ефектів, які до цього не використовувалися.
 • Простота в роботі з матеріалом
  Відмітна особливість рідких шпалер BIOPLAST в тому, що вони:
  • прості в підготовці самого матеріалу - продаються у вигляді готової суміші, яку досить залити теплою водою;
  • прості в підготовці поверхні під нанесення - немає необхідності робити основу гладкою. Іншими словами під нанесення рідких шпалер досить стартової шпаклівки, покритої акриловим ґрунтом;
  • і звичайно ж, сам процес нанесення доступний навіть тому, хто не є фахівцем в оздоблювальних роботах - нанесення здійснюється шляхом простого розгладження пластичної маси.
 • Простота у висиханні
  При висушуванні нанесеного матеріалу не потрібно створювати особливі умови - досить провітрювати приміщення не рідше, ніж раз в півгодини.
  Чим тепліше і сухіше буде повітря в приміщенні, а також чим активніше буде обмін цього повітря - тим швидше буде випаровуватися волога зі свіжонанесеного покриття.
 • Не притягують пил
  З практики відомо, що єдиним можливим способом уникнути притягання пилу є зробити поверхню електростатично нейтральною.
  Іншими словами, зробити поверхневий електростатичний заряд близьким до нульового значення. Нашим технологам завдяки кропіткої роботи з підбору компонентів, вдалося досягти цього непростого завдання. І тепер ми з гордістю можемо сказати, що рідкі шпалери BIOPLAST не притягають пил!
 • Гіпоалергенність
  При підборі компонентів, які є складовими рідких шпалер BIOPLAST, особливої уваги було надано тому, щоб жоден з них не викликав алергію.
  Практика широкого безпечного використання нашого продукту з 2006 року є найкращим підтвердженням його властивості гіпоалергенності.
 • Відсутність швів
  Як будь-яка декоративна штукатурка, рідкі шпалери припускають після нанесення матеріалу - відсутність швів,
  що дає приємний естетичний ефект, а також є незаперечною технологічною перевагою, особливо при нанесенні на складні геометричні форми.
 • Теплоізоляція
  Волокнисті структури за своєю природою відмінно зберігають тепло, завдяки утриманню між волокнами невеликих обсягів повітря, яке саме по собі є відмінним теплоізолятором.
  Ця властивість дозволяє зберігати тепло у зимовий, а прохолоду у літній період року.
 • Поглинання шуму
  Поглинання звукових вібрацій досягається завдяки тому ж ефекту волокнистої структури, що і теплоізоляція.
  Не дарма все теплоізолюючі завжди є і відмінними звукопоглиначами. І рідкі шпалери декоративна штукатурка на основі волокон - не є винятком з цього правила.
 • Морозостійкість
  Волокниста структура готового покриття надає цьому покриттю властивість високої еластичності.
  Це дає можливість використовувати рідкі шпалери BIOPLAST там, де неможливо застосувати через перепади температури звичайні рулонні шпалери. Це можуть бути дачні будинки, які залишаються без опалення на тривалий строк, лоджії, а також передпокої приміщення з прямим виходом на вулицю в приватному житловому будинку.
 • Відсутність мікротріщин
  Висока еластичність, як і з властивістю морозостійкості, не дозволяє мікротріщинам проявлятися через готове покриття.
  Цю властивість можна ефективно використовувати на поверхнях схильних до утворення мікротріщин, таких, наприклад, як штукатурка на основі глини, а також для обробки поверхонь у новозбудованих будинках, схильних протягом найближчих п’яти років давати мікротріщини при плановій усадці будівлі.
 • Паропроникність
  Волокниста структура покриття дозволяє регулювати вологість в приміщенні, або як часто називають цю властивість «дозволяє стінам дихати».
  Необхідно відзначити, що ця властивість позитивно відрізняє рідкі шпалери BIOPLAST від більшості популярних фінішних оздоблювальних матеріалів, таких як вінілові шпалери або декоративні штукатурки.
 • Висока стійкість до впливу сонячного світла
  Перш за все це досягається завдяки тому, що рідкі шпалери BIOPLAST не використовують у своєму складі пігментів та інших фарбувальних складових, нестійких до такого впливу.
  Замість цього всі складові проходять процес фарбування «в масі», що гарантує високий рівень світлостійкості для всіх компонентів окремо, і для готового покриття в цілому. Ця властивість підтверджена відповідним знаком маркування на упаковці.
 • Фінішні властивості
  В процесі нанесення рідкі шпалери в межах власної товщини нанесення, а це до 1-2 мм приховують нерівності поверхні.
  Тим самим, часто, рідкі шпалери BIOPLAST дозволяють заощадити час і кошти на такому етапі оздоблювальних робіт, як фінішна шпаклівка, в якій просто немає необхідності. Підготовку поверхні можна завершити, покривши акриловим ґрунтом стартову шпаклівку.
 • Ремонтопридатність
  Рідкі шпалери BIOPLAST одні з небагатьох матеріалів, що дозволяють швидко і просто замінити будь-який пошкоджений або забруднений фрагмент покриття.
  Шляхом рясного локального розмочування покриття досягається його пластичність, як в процесі нанесення, що дозволяє легко замінити пошкоджену ділянку. Більш детально з цією властивістю ви можете ознайомитися в розділі, присвяченому догляду та експлуатації нашого матеріалу.
 • Широкі творчі можливості
  Технологія роботи з рідкими шпалерами дозволяє не тільки наносити їх на поверхні будь-якої кривизни, а й комбінувати між собою кольори, створюючи на поверхні малюнки.
  Слідкуйте за новинами в нашому блозі на сайті. Ми плануємо присвятити цілу серію статей художнім аспектам застосування нашого матеріалу і поділитися з вами секретами наших майстрів.
 • Простий демонтаж
  Будь-який оздоблювальний матеріал, рано чи пізно, виникає необхідність демонтувати, після завершення його строку експлуатації.
  Причини для цього можуть бути різні: фізичний знос матеріалу, його моральне старіння і невідповідність сучасним тенденціям, або просте людське бажання оновити інтер’єр. У цій ситуації простота видалення покриття буде прямо впливати не тільки на кінцеве враження про матеріал, але і на витрачені сили і ресурси на його демонтаж. Видалення рідких шпалер дуже просте - їх необхідно рясно розмочити водою, за допомогою валика з довгим ворсом, і зібрати шпателем пластичну масу з поверхні.