Рідкі шпалери в дитячій кімнаті стануть хорошим фоном або дозволять створити фантастичні казкові візерунки. Такі покриття на 100% екологічні, м'які на дотик і дозволяють створювати безшовні покриття. З їх допомогою можна малювати по стінах, використовуючи трафарети або попередньо зроблені контури.

Оцініть покриття рідкими шпалерами в дитячій по фото. Тут можна побачити красивий центральний малюнок в кімнаті малюка, оригінальні абстрактні або тематичні декори для підлітків, симпатичні візерунки, які підходять дівчаткам і хлопчикам.

Дизайн дитячої рідкими шпалерами — це завжди свіжо і цікаво. Вибирайте яскраві колекції з добре вираженою текстурою і отримуйте красиву обробку! В рамках однієї серії всі кольори поєднуються між собою, так що можна експериментувати без обмежень. Такий матеріал підійде і під класичний стриманий стиль, і під морський або скандинавський, який так часто вибирають підлітки. Також ви зможете зробити на стіні гарний замок для принцеси або гоночну трасу для хлопчиська.

Ефектно виглядають і інтер'єри з вертикальним або горизонтальним зонуванням. Так, можна підібрати різні відтінки і оформити кімнату для двох діток.