Рідкі шпалери BIOPLAST - європейська якість декоративної штукатурки
NEW 2023
від 174 грн
/за квадратний метр
Дивитися всі в каталозі
Каталог DeLUX
від 546 грн
/за квадратний метр
Дивитися всі в каталозі
Каталог PREMIUM
від 171 грн
/за квадратний метр
Яскраві акценти
Шовкові текстури
Дивитися всі в каталозі
Калькулятор матеріалу
Наш розумний калькулятор допоможе Вам прорахувати необхідну кількість. Спробуйте, це дуже легко!
Більше
5 500 000 м2
таку площу заклеїли нашими шпалерами в 2023 році
РІДКІ ШПАЛЕРИ BIOPLAST — ВИБІР №1 В УКРАЇНІ
Шпалери Bioplast представлені в найбільших будівельних супермаркетах
Де купити рідкі шпалери?
Адреси магазинів
Інструкція
з нанесення рідких шпалер
Переглянути

Рідкі шпалери BIOPLAST

Рідкі шпалери BIOPLAST – текстильне покриття нового покоління. Його можна використовувати для стін, стель і поверхонь будь-якої складності (арки, колони, сфери і т.ін.). У будь-яких архітектурних концепціях знайдеться місце такому матеріалу.

Адже рідкі шпалери ідеально підходять під дизайн інтер’єрів як житлового, так і комерційного призначення. І магазин рідких шпалер Біопласт запропонує вам більше 230 варіантів стилістичних рішень!

Склад матеріалу. Головні характеристики

Виготовлення рідких шпалер припускає тільки безпечні компоненти в якості сировини. У матеріалі використовуються целюлоза (похідне деревообробної промисловості) і текстильні волокна – нитки, отримані в результаті переробки штучного шовку. А сполучним компонентом служить КМЦ, карбоксиметил целюлоза, – це «деревний» клей. Він характеризується швидким набуханням і гарними клейкими властивостями.

Для того, щоб вийшли стильні і якісні рідкі шпалери, виготовлення проходить в кілька етапів. Спочатку дизайнери розробляють колекції, де використовують нестандартну фактуру покриття і модні кольори. Потім закуповується, контролюється і готується сировина. Після цього починається приготування сухого складу і його розфасовка за індивідуальними кілограмовими упаковками. Кожна нова партія обов’язково проходить тестування на якість. Завдяки їм ви можете купити рідкі шпалери в інтернет-магазині, які легко наносяться і довго служать.

Властивості:

  1. Простота в роботі з матеріалом – додати води, перемішати, нанести на поверхню.
  2. Відсутність швів – наноситься однорідною пластичною масою.
  3. Теплоізоляція і поглинання шуму – тримає тепло, а також поглинає звук.
  4. Морозостійкість – компенсують деформації при перепадах температури.
  5. Фінішні властивості – приховує нерівності і невеликі тріщини.
  6. Антистатичність – нульовий електростатичний заряд, не притягає пил.
  7. Паропроникність – не перешкоджає природному руху повітря.
  8. Ремонтопридатність – швидка і проста заміна будь-якого фрагмента.

Особливості нанесення та експлуатації

Плануєте купити рідкі шпалери недорого? Це відмінний вибір для створення ефектного інтер’єру!

Текстильні волокна в складі рідких шпалер (на стелю і на стіни) роблять матеріал надзвичайно м’яким. Що стосується кольорів і фактур, то серед 230 варіантів в каталозі Біопласт ви легко знайдете своє, унікальне рішення. У нас недорогі рідкі шпалери і покриття преміум-класу з глітером. Завдяки ідеально підібраній колірній гамі так легко підібрати і придбати рідкі шпалери в інтернеті для будь-яких інтер’єрних стилів, від класики до авангарду.

Пам’ятайте один важливий нюанс: замовляючи наші рідкі шпалери в Харкові, Києві чи у будь-якому іншому місті України, ви отримаєте незмінно високу якість матеріалу, і, незалежно від того де ви придбали наш товар, технічну підтримку і консультацію наших фахівців.

Торгова марка BIOPLAST

Стисло про нашу продукцію.

Фахівці нашої торгової марки день у день, ось уже понад 10 років, працюють для того, щоб сотні тисяч наших вдячних клієнтів і потенційних покупців мали можливість із зручністю вибрати і придбати високоякісний оздоблювальний матеріал.

Асортимент нашої продукції ретельно складений таким чином, щоб задовольнити покупців з найрізноманітнішими критеріями вибору: колірними, текстурними, експлуатаційними і, звичайно ж, бюджетними вимогами.

Контроль якості та сертифікація

Рідкі шпалери для стін не мають будь-яких обмежень для використання в житлових або громадських приміщеннях. Для будь-якого об’єкта можна купити рідкі шпалери в Україні від виробника. І саме наші фахівці розробили технічні умови для контролю якості матеріалу: ТУУ 24.3-2494010054-001:2012 "Виготовлення суміші для приготування рідких шпалер". Ці технічні умови регламентують технологію виробництва.

Незмінними в нашому асортименті є висока безпека нашої продукції і суворий контроль її якості. Це неодноразово підтверджено висновками українських сертифікованих державних лабораторій (у тому числі СЕС), а також європейським сертифікатом безпеки продукції CE.

Ми вдячні всім нашим клієнтам, що підтримують нас своїми теплими відгуками та подяками протягом усього періоду нашої роботи. Ви надихаєте нас створювати для Вас нові і нові зразки продукції, щоб Ваші інтер’єри були неповторними, а життя радувала Вас своїми фарбами.